Avaimenhaltijat

Ilmatäyttöjä saa kerholla torstaisin 18.00-19.00 välillä. Nitroxia saa myös, jos päivystäjällä on nitroxtäyttöoikeus. Jos tarvetta on muina aikoina, ota yhteys listassa mainittuihin, lähinnä Lohjalaisiin, avaimenhaltioihin.

 

  • Jorma Oikari, jormaoikari@gmail.com, 0415452757, Lohja, Perttilä, ilma, nitrox
  • Timo Keinänen, Lvi-duo.ay@dnainternet.net, 0445359326, Lohja, Nummentaka, ilma, nitrox
  • Vikke Häkkinen, vikke.hakkinen@gmail.com, 0405096177, Lohja, keskusta, ilma
  • Kaj Ronkainen, kaj.ronkainen@elisanet.fi, 0445821599, Lohja, Perttilä, ilma, nitrox, trimix
  • Jukka Suutari, jukka.t.suutari@gmail.com, 0405303212, Lohja, keskusta, ilma
  • Jari Nyholm, jvnyholm@gmail.com, 0405535990, Lohja, Kisakalliontie, ilma, nitrox
  • Sami Toivonen, sami.toivonen@gmail.com, 0500407663, Vihti, Nummela, ilma, nitrox
  • Tom Engberg, tom@sukeltaja.eu, 0500407663, Vihti, Nummela, ilma, nitrox, trimix
  • Antti Kuikka, antti.kuikka@kuikka.fi, 0405950056, Vihti, Nummela, ilma
  • Esa Tammio, esa.tammio@kolumbus.fi, 0500482247, Vihti, ilma, nitrox
  • Perttu Paappanen, perttu.paappanen@gmail.com, 0500761030, Vihti, ilma, nitrox
  • Tomi Vuorio, tomivuorio7@gmail.com, 0407059579, Karjalohja, ilma, nitrox, trimix
  • Tero Sandberg, ilma, nitrox
  • Timo Ketonen, timo.j.ketonen@gmail.com, 040 526 5344, Nummela, ilma