Avaimenhaltijat ja ilmapäivystys

Kesän sukelluskaudella Ilmatäyttöjä saa kerholla torstaisin 18.00-19.00 välillä tai muuna ilmoitettuna kellonaikana. Nitroxia saa myös, jos päivystäjällä on nitroxtäyttöoikeus. Jos tarvetta on muina aikoina, ota yhteys listassa mainittuihin, lähinnä Lohjalaisiin, avaimenhaltioihin.

Huom! Ilmatäytöistä tiedotetaan aktiivisesti WhatsApp "LUS Dyykkarit" -kanavalla!


Ilmapäivystys

Sivu ei tue selaintasi.

Avaimenhaltijat

  • Jorma Oikari, jormaoikari@gmail.com, 041 545 2757, Lohja, Perttilä, ilma, nitrox
  • Timo Keinänen, Lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044 535 9326, Lohja, Nummentaka, ilma, nitrox
  • Kaj Ronkainen, kaj.ronkainen@elisanet.fi, 044 582 1599, Lohja, Perttilä, ilma, nitrox, trimix
  • Jukka Suutari, jukka.t.suutari@gmail.com, 040 530 3212, Lohja, keskusta, ilma
  • Jari Nyholm, jvnyholm@gmail.com, 040 553 5990, Lohja, Kisakalliontie, ilma, nitrox
  • Sami Toivonen, sami.toivonen@gmail.com, 040 753 0706, Vihti, Nummela, ilma, nitrox
  • Tom Engberg, tom@sukeltaja.eu, 0400 407 663, Vihti, Nummela, ilma, nitrox, (trimix)
  • Antti Kuikka, antti.kuikka@kuikka.fi, 040 595 0056, Vihti, Nummela, ilma
  • Esa Tammio, esa.tammio@kolumbus.fi, 0500 482 247, Espoo, ilma, nitrox
  • Perttu Paappanen, perttu.paappanen@gmail.com, 0500 761 030, Espoo, ilma, nitrox
  • Tomi Vuorio, tomivuorio7@gmail.com, 040 705 9579, Karjalohja, ilma, nitrox, trimix
  • Tero Sandberg, ilma, nitrox (ei päivystystä)
  • Timo Ketonen, timo.j.ketonen@gmail.com, 040 526 5344, Nummela, ilma
  • Leevi Pousi, leevi.93@hotmail.com, 044 329 9677, Lohja, Muijala, ilma
  • Jarmo Lehti, jarmo.lehti@gmail.com, 050 332 5169, Lohja, ilma