Hallitus ja vastuuhenkilöt

Puheenjohtaja

Tom Engberg                                                                                                                                     tom@sukeltaja.eu, 0500-407 663

Varapuheenjohtaja

Leevi Pousi                                                                                                                                       leevi.93@hotmail.com, 044-3299 677

Hallituksen jäsenet

Timo Keinänen
   lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044-5359326

Jari Nyholm
  jari.nyholm@hansakuljetus.fi, 040-5535990

Jukka Suutari
  jukka.t.suutari@gmail.com, 040-5303212

Kari Falck                                                                                                                                         karifalck66@gmail.com, 050-3622 646

Jaana Laine                                                                                                                                        jaanamlaine@hotmail.com,  040-8257 357

Koulutusvastaava

Esa Tammio, CMAS M2
 esa.tammio@kolumbus.fi, 0500-482247

Jäsenrekisteri ja maksuliikenne

Jukka Suutari
  jukka.t.suutari@gmail.com, 040-5303212

Nuorisovastaavat

Benjamin Mannerkoski
 benjamin.mannerkoski@outlook.com, 0400 982935 (klo 9:00-18:00)

Leevi Pousi
  leevi.93@hotmail.com, 044-3299677

Lauri Kangas
  lauri.kangas.2@outlook.com

Halliasiat

Tero Pakkanen
  tero.pakkanen@gmail.com, 050-3684862

Kalustovastaavat

Timo keinänen
  lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044-5359326

Jorma Oikari, kompressorit jne                                                                                                          jormaoikari@gmail.com, 041-5452757

Avaimenhaltijat

Kalustosivulta löytyy lista avaimenhaltijoista.