Hallitus ja vastuuhenkilöt

Puheenjohtaja

Jorma Oikari
 - jormaoikari@gmail.com, 041-5452757

Varapuheenjohtaja

Tom Engberg
 - tom@sukeltaja.eu, 0500-407663

Hallituksen jäsenet

Timo Keinänen
- lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044-5359326
Jari Nyholm
- jari.nyholm@hansakuljetus.fi, 040-5535990
Jukka Suutari
 - jukka.t.suutari@gmail.com, 040-5303212
Leevi Pousi
- leevi.93@hotmail.com, 044 3299677

Koulutusvastaava

Esa Tammio, CMAS M2
 - esa.tammio@kolumbus.fi, 0500-482247

Jäsenrekisteri ja maksuliikenne

Jukka Suutari
 - jukka.t.suutari@gmail.com, 040-5303212

Nuorisovastaavat

Benjamin Mannerkoski
 - benjamin.mannerkoski@outlook.com, 0400 982935 (klo 9:00-18:00)
Leevi Pousi
 - leevi.93@hotmail.com, 044-3299677
Lauri Kangas
 - lauri.kangas.2@outlook.com

Halliasiat

Tero Pakkanen
 - tero.pakkanen@gmail.com, 050-3684862

Kalustovastaavat

Jorma Oikari, kompressorit jne
 - jormaoikari@gmail.com, 041-5452757
Kaj Ronkainen, regulaattorit jne
 - kaj.ronkainen@elisanet.fi, 044-5821599

Avaimenhaltijat

Kalustosivulta löytyy lista avaimenhaltijoista.