Hallitus ja vastuuhenkilöt

Puheenjohtaja

Tom Engberg
tom@sukeltaja.eu, 0500 407 663

Varapuheenjohtaja

Leevi Pousi
leevi.pousi@gmail.com, 044 3299 677

Hallituksen jäsenet

Timo Keinänen
lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044 5359326

Tea Lehti

Jukka Suutari
jukka.t.suutari@gmail.com, 040 5303212

Kari Falck
karifalck66@gmail.com, 050 3622 646

Jaana Laine (Sihteeri)
jaanamlaine@hotmail.com, 040 8257 357

Koulutusvastaava

Esa Tammio, CMAS M2
esa.tammio@kolumbus.fi, 0500 482 247

Jäsenrekisteri ja maksuliikenne

Jukka Suutari
jukka.t.suutari@gmail.com, 040 530 3212

Nuorisovastaavat

Leevi Pousi
leevi.93@hotmail.com, 044 329 9677

Halliasiat

Tero Pakkanen
tero.pakkanen@gmail.com, 050 368 4862

Kalustovastaava

Timo keinänen
lvi-duo.ay@dnainternet.net, 044 535 9326

Avaimenhaltijat

Kalustosivulta löytyy lista avaimenhaltijoista.